Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek, rüyayı gören kişinin yakınlarında bir düşmanın olduğunu ve bu kişinin onun hiç de iyiliğini istemediği anlamına gelmektedir. Kişinin madden ve manen zor günler geçireceğine delalettir.

Rüyada bir yılanın kişiyi takip ettiğini görmek, art niyetli, sinsi bazı kişilerin kişiyi sürekli olarak çekiştirdiği, onu başkalarına kötülediğine işarettir. Varlığımızdan rahatsız olan kötü bazı kişilerin hayatımızda bize ciddi olumsuzluklar yaşatacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hareket halinde zararlı yılan görmek, rüyayı gören kişiyi çok zor ve sıkıntılı günlerin beklediği anlamına gelmektedir.

Rüyada hareket halinde zararsız yılan görmek, rüya gören kişinin hiç beklemediği bir konuğunun geleceği ve bu misafirin kişiye birtakım maddi fayda sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kendisine düşmanlık besleyen kişilere karşı büyük bir başarı göstereceği anlamına gelmektedir. Kişi, rüyada yılanla mücadele edip onu öldürse bu da kişinin iş hayatında büyük başarılar elde edeceğine işarettir.

Rüyada su içerisinde dolaşan yılan görmek, kişinin rütbeli, yüksek mevkilerde yer alan kişilerle veya zengin birileriyle bir araya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil yılan görmek, günahkâr kişilerin günah işlemekten utanmadıklarına işaret eder.

Rüyada yılanla mücadele ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakınlarında ondan nefret eden birilerinin olduğuna ve o kişiden ona büyük zararlar peyda olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada yılanın vücudun içerisine girdiğini görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki eş dost veya akrabalarından birinin büyük bir kötülüğüne maruz kalacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada vücuttan yılan çıktığını görmek, kişinin ailesinden birinin ciddi düşmanlığına delalettir.

Rüyada evin içinde yılan görmek, rüya gören kişinin düşmanını fark edeceğine ve düşmanın kendisine verilecek cezayı önleyeceğine işarettir.

Rüyada yatakta yılan öldürmek, kişinin eşini kaybedeceği, eşinin vefat edeceği anlamına gelir.

Ayrıca bakınız

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ölmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Kalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir?

Kabus Nedir? Kabus Görmenin Nedenleri Nelerdir? Kabus Görmek Nasıl Önlenir?

Ana Sayfa

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder