Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek, çevremizde dürüst olmayan, içten pazarlıklı insanların olduğunu, onlarla arkadaş olmamızın bizim için oldukça tehlikeli olacağına işarettir. Yolda bulduklarımızı beraber yola çıktığımız kişilere tercih edip sonunda dostsuz kalacağımız anlamını içerir. Ayrıca rüya gördükten sonra hayatımızın daha tekdüze olacağı, daha dikkatli hareket edeceğimiz anlamına da gelmektedir.

Rüyada kedi sevmek, kişinin yeni başlangıç yapacağı bir işte çok dikkatli bir duruş sergilemesi gerektiğine ve iki düşünüp bir hareket edeceğine işarettir. Sevdiğimiz kedinin beyaz olması da dost olmayı arzuladığımız kişinin aslında bizim düşmanımız olduğu ve başımıza türlü belaların geleceğine delalet eder.

Rüyada kedi yavrusu görmek, çeşitli vasıtalarla tanışacağımız aslında ikiyüzlü olan bir kadının sonradan kötü ve riyakâr özelliklerinin öğrenilmesi ve bir daha asla onunla görüşmeyeceğimiz anlamına gelmektedir.

Rüyada kedi beslediğini görmek, iyi olmayan sahte görünüşlü kişilerle arkadaşlık kuracağımıza, bu yanlıştan ibret almadan ısrar edeceğimize ve başta ailemiz olmak üzere tüm çevremizin bundan zarar göreceğine işarettir.

Rüyada kedi sahiplenmek, zor durumda olan, yardıma muhtaç birine bizim önemli yardımlarda bulunacağımız ve bu yardımın karşılığını alacağımız bunun sevabına nail olacağımız anlamına gelir.

Rüyada kedinin saldırdığını görmek, bizi sürekli olarak baskı altında tutan insanların olduğunu, bize sürekli öğütler veren kişilerin yer aldığını ve bizim de hoşnut olmadığımız bu durumdan kurtulup kendimizi özgür hissedeceğimiz bir yere gitmemize işaret eder.

Rüyada kedi öldürdüğünü görmek, kişinin hem ruhsal ve bedenen rahatlayacağına hem de kişinin oldukça bencil, kimsenin hak ve hukukunu düşünmeyen birisi olacağına işarettir.

Rüyada kedi tırmalaması görmek, yakın zamanda bedenimizde bir operasyon geçireceğimiz ve bunun sonunda bizim oldukça dikkatli olmamız anlamına gelmektedir.

Rüyada kedi kovaladığını görmek, bizi ve ailemizi çekemeyen birilerinin sürekli olarak aile hanemizde olan bu mutluluğun yok olması için uğraşacağı ve bizim de bunu fark ederek daha çok birbirimize bağlı olacağımıza işaret etmektedir.

Rüyada kedinin doğurduğunu görmek, zorlu bir sürecin üstesinden göstereceğimiz üstün gayret ve azimle geleceğimizi ve bu süreçte herkesin bize gıpta eden birisi olarak bakacağına işarettir.

Ayrıca bakınız

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ölmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Kalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir?

Kabus Nedir? Kabus Görmenin Nedenleri Nelerdir? Kabus Görmek Nasıl Önlenir?

 

Ana Sayfa

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder