Rüyada Hamile Kalmak Ne Anlama gelir?

Rüyada bir kadının hamile kaldığını görmesi, kişinin sevinçli bir isteğinin yerine geleceğine işarettir. Sorun ve sıkıntıların sona ereceği, hayırlı, güzel şeylerin olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada başkasının hamile kaldığını görmek, ticari hayat anlamında şanslı günlerin olacağına işarettir.

Rüyada erkek çocuğa hamile kaldığını görmek, kişinin kısa süre içinde oldukça gelir getirici bir işe gireceğine ve güzel günler geçireceğine işaret etmektedir. Bolluk ve feraha delildir.

Rüyada hamile kalmak ve doğurmak, kişinin çok uzun bir süredir aralıksız bir şekilde üzerinde çalıştığı ve bunun için büyük bir umut beslediği bu düşünce ve çalışmasının çok iyi neticeleneceği anlamına gelir. Kişinin iş hayatındaki bu büyük ivme ve gelişimin yakın olduğuna işarettir.

Rüyada hamile kalmak istediğini görmek, kişinin sürekli olarak hayal ettiği bir hedefine ulaşması için her şeyi yapacağı ve bu anlamda getirisini yükseltmek için her şeyi deneyeceği anlamına gelir.

Rüyada hamile olduğunu duymak, oldukça güzel şeylere işaret etmektedir. Kişinin aklından dahi geçirmediği çok güzel kazanç kapılarına kavuşacağı, işlerinden getirisinin oldukça artacağı ve bunun sonunda oldukça iyi bir kariyer yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hamile kadının çocuk düşürdüğünü görmesi, hayırlı işlere hiç de alamet değildir. Rüyayı gören kişi eşini veya sahip olduğu mal birikiminden birini kaybedecek anlamına gelir.

Ayrıca bakınız

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ölmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hamile Kalmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Deniz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Araba Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Ağlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Uçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Saç Görmek Ne Anlama Gelir?

Kabus Nedir? Kabus Görmenin Nedenleri Nelerdir? Kabus Görmek Nasıl Önlenir?

 

Ana Sayfa

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder