Hakkımda

Merhaba! Ben Abdurrahman SARIKAYA,

bilgisitem.net sitesinin kurucusuyum.

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldum. Daha sonra YYÜ'de yüksek lisans yaptım. Van Türk Telekom Fen Lisesi başta olmak üzere Türkiye'nin farklı illerinde öğretmenlik yaptım. Halen bir Anadolu lisesinde görev yapmaktayım.

Yazarlığa nasıl başladım, siteyi nasıl hazırladım?

Doğduğum günden beri sürekli olarak insan sağlığına, kültürel ve teknolojik konulara meraklıydım. Bugüne dek ulusal ve uluslararası 1500 makale yazdım. Sürekli olarak bir şeyleri araştırma merakı beni uykumdan bile etmektedir.

Çalışmamda bilimsellik ve güncelliği hiçbir zaman göz ardı etmedim. Doğruluğu olmayan bilgileri asla paylaşmadım. Sitemi takip eden kişiler şunun farkında olsunlar ki her bir yazı bilimsel araştırma yöntemlerine göre hazırlanmış, objektif ve şeffaflık içermektedir. Yazılar sürekli güncellenmektedir. Gün geçtikçe eminim siteyi çok seveceksiniz.

Sitenin İsmi Nereden Gelir?

Bu sitede en başta amaçlanan günlük hayatın en çok meşguliyet oluşturan sorunlarına farklı bir bakış açısı getirmektir. Birçok alanda hedef kitleye doyurucu ve hedef kitleyi ikna edici içerik üretmektir. Bu nedenle gündelik hayat ile ilgili birçok konuyu bir arada nesnel ve güncel bir şekilde bulundurmak hedefinden bu isim seçilmiştir.


Uzmanlık alanlarım

İçerik Üretimi

Usta Öğreticilik

Yazınsal Faaliyetler

Edebiyat

Bilimsel Araştırma Yöntemleri

Örgütsel Çalışma ve Etik

Makale Yazarlığı

Proje Hazırlama


Neden bilgisitem.net?

Şunu açık ve net olarak belirtmek isterim ki bu çalışmada müthiş bir emek vardır. Çok iyi bir araştırma ile yazılar hazırlanmaktadır. Her bir yazının içeriği sizde farklı bir bakış açısı oluşturacak, birçok konuda doğru bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

İletişim için:

asarikaya04@gmail.com

Not: e-maillerinizi en yakın zamanda cevaplamaya çalışacağım.

Hoşça kalın...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder